تفاوت های شگفت انگیز بین ثروتمند و فقیر

تفاوت های شگفت انگیز بین دو قشر ثروتمند و فقیر

 

تفاوت های شگفت انگیز بین ثروتمند و فقیر

تفاوت موجود بین افراد ثروتمند و فقیر: منظور از افراد ثروتمند، افراد موفق و منظور از افراد فقیر، افراد شکست خورده و ناموفق جامعه می باشد.

افراد ثروتمند همواره وقت و تلاششان را صرف یافتن جواب و راه حل برای مشکلاتشان هستند تا آنها را بکار ببندند تا دیگر این مشکلات تکرار نشود. برای اینکه موفق شوید نیازی نیست که اصلا ترس و دلهره در شما وجود نداشته باشد، یکی از  تفاوت های مهم و اصلی  افراد فقیر و ثروتمند هم در ترس هایی است که دارند زیرا  ثروتمندان هرگز اجازه نمی دهند دلهره و ترس بر آن ها غلبه کند و آن ها را از راه موفقیت گمراه کند ولی افراد فقیر  اجازه می دهند تا ترس و اضطراب بر آنها غلبه کند و این باعث باز ماندن آنها از موفقیت می شود. فقرا ضررهای یک ماجرا را می بینند و به وسیله ی صدای ترس درونی خود کنترل می شوند. دلیل اینکه چرا مردم به خواسته هایشان نمی رسند، این است که آن ها دقیقا نمی دانند که از زندگی خود چه می خواهند.

 ثروتمندان همواره می خواهند پیشرفت کنند به همین دلیل با صبر و آرامش ایده های خود را پیاده سازی می کنند اما افراد فقیر که همان افراد ناموفق و شکست خورده جامعه هستند با بی حوصلگی به جلو میروند و هیچ ایده و فکری برای آینده خود ندارند و همین سبب شکست این افراد می شود. هدف اصلی هر فرد موفق و ثروتمندی این است که بعد از موفقیت و کسب سود و درآمد بخشی از آن را با افراد محتاج تقسیم کنند تا با این کمکشان باعث بهبود وضعیت جهان شوند. اما افراد ناموفق و فقیر تنها به منفعت و آینده خود فکر می کنند و اینگونه افراد هرگز به جایی نخواهند برد و متعجب می شوند که چرا هیچ موفقیتی در زندگی شان کسب نمی کنند. افراد موفق به جای نگاه کردن به سریال ها، فیلم و حتی فضای مجازی، کتابی بخوانید که به تقویت ذهنیت شما کمک کند. اگر می خواهید انسان موفقی باشید باید همه امواج منفی را از خود دور کنید و فکر کنید که اصلا هیچ چیزه منفی وجود ندارد. انسان های ثروتمند مدام به دنبال دور کردن انرژی و امواج و حتی افراد منفی از خودشان هستند اما انسان های فقیر حتی راجع به خودشان هم تفکرات منفی دارند. یکی از دلایل موفقیت افراد ثروتمند در بورس نیز مطالعه زیاد آنها می باشد و این سبب می شود تا با توجه به نکات مهم به خرید و فروش در بازار بورس بپردازند.

تفاوت های شگفت انگیز بین ثروتمند و فقیر

اگر بتوانید در حل و فصل مشکلات به یک استاد واقعی تبدیل شوید دیگر هیچ چیز نمی تواند شما را از موفقیت باز دارد زیرا به یک ماشین رشد غیر قابل توقف تبدیل شده اید. افراد موفق در صورت مواجه با مشکلات، هزگر عقب نشینی و یا فرار  نمی کنند. جالب است بدانید که حتی دیدگاه جمع کردن پول هم در این دو دسته بسیار متفاوت است به صورتیکه افراد فقیر پولشان را سرمایه گذاری نمی کنند و در نتیجه مجبورند که برای امرار معاش شدیداً کار کنند اما در عوض افراد موفق از هر یک هزار تومانی برای تبدیل آن به صدها هزار تومان استفاده می کنند. شما باید بتوانید مهارت های لازم را جهت مدیریت میزان کمی از پول را داشته باشید، تا بتوانید همان مهارت ها را برای مقادیر کلان و زیاد پیاده کنید.

کلام آخر:

  • زندگی هیچ وقت بر روی یک خط صاف و صحیح حرکت نمی کند و این بدان معناست که باید همواره به تلاش خود ادامه بدهید.
  • اگر به دنبال تغییر دائمی در زندگی خود می باشید، نباید بر روی اندازه ی مشکلتان تمرکز کنید.
  • تلاش کنید که پولدار و موفق باشید و در نهایت به کسانی که هیچ وقت فرصت شما را نداشته اند کمک کنید تا همانند شما باشند.
  • همیشه برای هر آنچه که دوست دارید با تمام وجود آرزو کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.